Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Шенжен Јонг Ксинг Ксинг Zhan techonology копродукции, ООД

Шенжен Јонг Zhan Ксинг Ксинг techonology копродукции, Ltd професионална производител специјализирана за правење на High-end интелигентни ПП и ПЕТ пластика мускулест производство бенд линија. Фабриката се наоѓа во Шенжен Кина, ние свој професионален технологија тим кој има речиси 20 години искуство. Во меѓувреме, ние ги учење технологија и искуство од напредна земја пластични истиснување како Германија, Јапонија и Јужна Кореја, а сега некои од нашите технологии имаат надминаа оние развиените земји.

ВЕСТИ

Што е маска машина виткање машина?

Маска машина виткање машина е исто така познат како памук виткање машина. Како што сугерира името, тоа е маска преклопен. Што е маска виткање машина? Ова не треба да се објасни повеќе. Треба да се знае дека маската треба да се здипли и спакувани.

За рециклирање на пластика е прекината.  Еве како да го поправам.
Во 2016 година, Кина увезени две третини од ...
Југоисточна Азија: престане да испраќа нас Планини на пластичен отпад
Богатите земји се извезува милиони ...