Кина ПП рака Двоен станица Winder машина производител и снабдувач | Јонг Zhan Ксинг Ксинг
Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПП рака Двоен станица Winder машина

Краток опис:

Тркалезната прачки се направени од увезените делови, кои се завршени од страна на завршувањето опрема. Затоа, машината има висока точност, ликвидација и изедначување, малку отстапување на двете страни, и лесно да се постигне одделение полно работно автомат лента.
Паметни метар калкулатор, лесно ракување и високо прецизни.
Рака тек е уредни и чисти.
Со добар флексибилни, големина на хартија јадро може да се изменуваат.
 


детали за производот

Тагови производ

Машина карактеристики:

Тркалезната прачки се направени од увезените делови, кои се завршени од страна на завршувањето опрема. Затоа, машината има висока точност, ликвидација и изедначување, малку отстапување на двете страни, и лесно да се постигне одделение полно работно автомат лента.
Паметни метар калкулатор, лесно ракување и високо прецизни.
Рака тек е уредни и чисти.
Со добар флексибилни, големина на хартија јадро може да се изменуваат.
 

Технички параметри:

 

модел бр

Z1073

01 

Опис

Двоен станица ПП рака навивач машина

моќ

2.2KW × 2

Рака Ширина Опсег

5-19M

Големина на хартија Core

Ø200 * H180mm (или изберете)

Тип на мотор

Вртежен момент моторот (со гувернерот):

60N.m (4stage)

брзина

прилагодлив

Големина (мм)

1250L * 960W * 1425H


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас