Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Shenzhen Yong Xing Xing Zhan ujërave të zeza Co, Ltd

Shenzhen Yong Xing Xing Zhan ujërave të zeza Co, Ltd, një prodhues i specializuar në marrjen fund të lartë PP inteligjente dhe PET plastike leukoplast band linjë të prodhimit. Fabrika e vendosur në Shenzhen në Kinë, ne vetë një ekip profesional teknologji e cila ka gati 20 vjet përvojë. Në ndërkohë, do të vazhdojmë të mësuar teknologji dhe përvojë nga e avancuar vendi plastike nxjerrje si Gjermania, Japonia dhe Korea e Jugut, dhe tani disa nga teknologjitë tona kanë tejkaluar ato vende të përparuara.

LAJME

Çfarë është një makinë makinë maskë kanate?

Mask makinë makinë palosshme është i njohur edhe si makinë kanate pambuku. Si emri sugjeron, kjo është maskë kanate. Çfarë është një makinë maskë palosshme? Kjo nuk duhet të shpjegohet më shumë. Duhet të dihet se maskë duhet të palosur dhe të paketuara.

Reciklimin e plastikës është thyer.  Ja se si të rregullohet.
Në vitin 2016, Kina importoi dy të tretat e të ...
Azia Juglindore: të ndaluar dërgimin Na Malet e mbeturinave plastike
Vendet e pasura janë eksportuar miliona ...