China Embossing Machine Prodhues dhe Furnizues | Yong Xing Xing Zhan
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

embossing Machine

Përshkrim i shkurtër:

Openning Design, lehtë për të tërhequr Shiritin
e përparme është e pajisur me pajisje të sigurisë embossing rul duke përdorur material të importuar, SKD-11
Të dy rollers janë të pajisura me bosht koncentrik, sinkronizimi model, presion paketim rrip të trashë dhe të hollë, elastik, ngurtësinë është e fortë, e cila është i përshtatshëm për të gjithë makine automatike paketim
I gjithë makinë miraton rrip sinkron importuar, zhurma është i vogël, dhe jeta gear është më e gjatë.
Rregullimi i embossing miraton operacion mekanik spirale për të lehtësuar lëvizjen e modelit dhe deri poshtë në të njëjtën kohë; pas model është i gabuar, ai është i përshtatshëm për të rregulluar modelin.


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristika Machine:

Openning Design, lehtë për të tërhequr Shiritin
e përparme është e pajisur me pajisje të sigurisë embossing rul duke përdorur material të importuar, SKD-11
Të dy rollers janë të pajisura me bosht koncentrik, sinkronizimi model, presion paketim rrip të trashë dhe të hollë, elastik, ngurtësinë është e fortë, e cila është i përshtatshëm për të gjithë makine automatike paketim
I gjithë makinë miraton rrip sinkron importuar, zhurma është i vogël, dhe jeta gear është më e gjatë.
Rregullimi i embossing miraton operacion mekanik spirale për të lehtësuar lëvizjen e modelit dhe deri poshtë në të njëjtën kohë; pas model është i gabuar, ai është i përshtatshëm për të rregulluar modelin.

Parametrat teknike:

model No.

Z3061

01 

 

Përshkrim

PP / PET rrip embossing Machine

pushtet

2.2kW

peshë

203 / 220kg

Speed ​​Gama

0-300m / min

Wheel Material

SKD-11


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne