China PP plotë automatike dorezë e xhamave Machine Prodhues dhe Furnizues | Yong Xing Xing Zhan
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PP plotë automatike Winder Machine

Përshkrim i shkurtër:

Zgjidhet fillestar 1-2kg shkakun paqëndrueshme problem duke manual dredha-dredha
zgjidhur lartë duke u mbështetur në përvojën e punonjësit
në masë të madhe zvogëluar rrotullon defekte
madhësia pamja rrotullon përfunduar 'është e njëjtë, më e rregullta e të pastra
Një punëtor mund të trajtojë linjë të plotë, nuk Mater kjo është 2 fije floku ose 8
mund të llogarisim bazë shiritat në metra ose peshë, 2 opsione


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristika Machine:

Zgjidhet fillestar 1-2kg shkakun paqëndrueshme problem duke manual dredha-dredha
zgjidhur lartë duke u mbështetur në përvojën e punonjësit
në masë të madhe zvogëluar rrotullon defekte
madhësia pamja rrotullon përfunduar 'është e njëjtë, më e rregullta e të pastra
Një punëtor mund të trajtojë linjë të plotë, nuk Mater kjo është 2 fije floku ose 8
mund të llogarisim bazë shiritat në metra ose peshë, 2 opsione

01

Parametrat teknike:

model No.

Z1070

Përshkrim

Full Automatik Winder Machine

pushtet

2.0KW

Rrip Gjerësia Gama

5-19MM

Madhësia e letrës Core

Ø200 * H190mm (ose rregulloje)

Sistemi i kontrollit PLC

motor ndihmës dhe ekran me prekje PLC (DELTA)

peshë

450kg

Size (MM)

1950L * 1500W * 2000H

 


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne