China PP rrip dyfishtë Station Winder Machine Prodhues dhe Furnizues | Yong Xing Xing Zhan
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PP rrip dyfishtë Station Winder Machine

Përshkrim i shkurtër:

Shufra të rrumbullakëta janë bërë të pjesëve të importuara, të cilat janë përfunduar nga pajisjet përfunduar. Prandaj, makinë ka saktësi të lartë, dredha-dredha dhe leveling, devijim të vogël në të dy anët, dhe me lehtësi të arritur të plotë-automat rrip klasën.
Llogaritësi i zgjuar metër, operacion i lehtë dhe të lartë të sakta.
Roll rrip është e rregullta e të pastra.
Me të mirë-fleksibël, madhësia core letrës mund të personalizohet.
 


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristika Machine:

Shufra të rrumbullakëta janë bërë të pjesëve të importuara, të cilat janë përfunduar nga pajisjet përfunduar. Prandaj, makinë ka saktësi të lartë, dredha-dredha dhe leveling, devijim të vogël në të dy anët, dhe me lehtësi të arritur të plotë-automat rrip klasën.
Llogaritësi i zgjuar metër, operacion i lehtë dhe të lartë të sakta.
Roll rrip është e rregullta e të pastra.
Me të mirë-fleksibël, madhësia core letrës mund të personalizohet.
 

Parametrat teknike:

 

model No.

Z1073

01 

Përshkrim

Dyfishtë Station PP rrip Winder Machine

pushtet

2.2kW x 2

Rrip Gjerësia Gama

5-19M

Madhësia e letrës Core

Ø200 * H180mm (ose rregulloje)

Motor Lloji

motori rrotullues (me qeveritarit)

60N.m (4stage)

shpejtësi

i rregullueshëm

Size (MM)

1250L * 960W * 1425H


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne