China Raw Material Mixer Prodhues dhe Furnizues | Yong Xing Xing Zhan
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Raw Material Mixer

Përshkrim i shkurtër:

Materiale plastike dërrmuese, fishekëve plastike, plastike dhe materiale dhe të shtoni ngjyra përzierjen homogjenizimit etj ..
Kryesisht përdoret për përzierjen e lëndëve të para, disk përdor rreshtim pjatë polypropylene ose pjatë çelik, pra, nuk është e lehtë që të rrinë. Me karakteristikat e struktura kompakte, operacion i përshtatshëm, përzierjen uniforme dhe shkarkimit të përshtatshëm dhe përcjellë, rezistenca veshin e reducer gear është miratuar. Mbështetur përdorimin e organike linjës të prodhimit të pajisjeve pleh.


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristika Machine:

Materiale plastike dërrmuese, fishekëve plastike, plastike dhe materiale dhe të shtoni ngjyra përzierjen homogjenizimit etj ..
Kryesisht përdoret për përzierjen e lëndëve të para, disk përdor rreshtim pjatë polypropylene ose pjatë çelik, pra, nuk është e lehtë që të rrinë. Me karakteristikat e struktura kompakte, operacion i përshtatshëm, përzierjen uniforme dhe shkarkimit të përshtatshëm dhe përcjellë, rezistenca veshin e reducer gear është miratuar. Mbështetur përdorimin e organike linjës të prodhimit të pajisjeve pleh.

Parametrat teknike:

model No.

Z3050 / Z3065

Raw Material Mixer (1) 

Përshkrim

Raw Material Mixer / Blender

pushtet

5.5KW

material

SUS304

kapacitet

Z3050-1Tons / Z3065-2Tons

peshë

650KGS

Size (MM)

1700 * 1700 * 3000/1900 * 1900 * 3300


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne