China 2 Lines Full-auto PP Strap Extrusion Line Manufacturer and Supplier | Yong Xing Zhan Xing
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

2 Lines Full-auto PP Strap Extrusion Line

Përshkrim i shkurtër:

Model No. : YXPP-90A


Detail Product

Produkt Tags

Parametrat teknike:

Suitable Material: virgin & recycled PP granules & shredded PP strap scrap

Strap size: 5-19mm

Grade of finished PP straps: Machine grade (Full-automatic)

Output: 110KG/h 

SIEMENS PLC, smart & easy operation

 1624093364

 

 

Aplikimi Machine:

Professional leukoplast band PP bërë makine, prodhim të gjitha llojet e rrip High Quality PP dhe për të përmbushur të dy manuale dhe plotë kërkesat automatike paketim. Klientët tanë ka ndërtuar afat të gjatë furnizimit marrëdhënie me TCL, Haier, Gree, FOXCORN etj

02

 


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne